Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

New Hotel

Poklidný New Hotel v Lido di Jesolo nabízí restauraci a venkovní bazén, ochotný personál připravuje bohatou snídani formou bufetu. Hotel má pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou s fénem. Z některých pokojů je výhled na bazén. V restauraci se k obědu a večeři podávají klasická jídla italské kuchyně. Hosté mohou také relaxovat na slunné terase s koktejlem z baru. Ubytování se nachází jen 100 metrů od své soukromé pláže. Pěší zóna Via Bafile vede 600 metrů od hotelu. K zábavnímu parku Aqualandia dojedete autem za 10 minut.

Lido-di-Jesolo
Via Dalmazia 21, 30016 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      6 3 3 0 2 7Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo