Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Coppe

Hotel Coppe se nachází v letovisku Lido di Jesolo, jen 1 minutu chůze od své soukromé pláže. Na pláži můžete zdarma využívat lehátka a slunečníky. Hotel nabízí neplacené parkování, internet zdarma a venkovní bazén s vířivkou v rohu. Těšit se můžete i na příjemnou procházku po bulváru Via Altinate, která se večer mění na pěší zónu. Všechny pokoje mají terasu s bočním výhledem na moře. Ke standardnímu vybavení patří klimatizace a satelitní TV. V restauraci se podávají benátské speciality i jídla mezinárodní kuchyně. Do zábavního parku Aqualandia to budete mít od hotelu 7 km. Na dálnici A4 Benátky-Terst dojedete autem za 40 minut.

Lido-di-Jesolo
Via Altinate 65, 30016 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 7 1 4 7 0Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo