Recenze ubytování Lido di Jesolo

Zde si můžete přečíst názory na kvalitu pláže, plážového servisu, kvalitu restaurací a ubytování v letovisku Lido di Jesolo.
Můžete přidat i svou vlastní recenzi. Podělte se s ostatními uživateli o své zkušenosti z dovolené.

Názory a hodnocení letoviska Lido di Jesolo
Od: Koumák
V Lido di Jesolo jsme byli s partou lidí, byli jsme ubytováni v apartmánu asi 300 m od moře. Je to velké středisko, vyzkoušeli jsme spousta restaurací a taveren, ochutnali hodně specialit. Pobyt jsme měli on-line objednaný, ale vše v pohodě. Počasí nám vyšlo, byla to super dovolená.
Od: Blanka
Byla jsem také v Lidu di Jesolu, v okrajové části, a tam to rozhodně přelidněné nebylo. Je to velké středisko, takže to chce dobrý výběr apartmánu, pláž je tam pěkná, písečná skoro všude. Moc se nám v Lido di Jesolo líbilo.
Od: Lili
Lido di Jesolo je fajn, byli jsme tam před 2 lety. Sice trochu přelidněné, ale jinak super obchody, diskotéky, vyřádili jsme se.
Od: Theo
Na naši výpravu do Itálie mám jen dobré vzpomínky. Vybrali jsme si na netu Cavallino v Itálii, je to menší středisko, ale OK. Všude spousta zeleně, klidnější. Kdo se chce více vyřádit, muže navštívit Lido di Jesolo, to je jen kousek odtud, je tam aquapark a užijete bohatý noční život.
Od: Angela
Byla jsem s kámoškou v Cavallinu. Počasí skvělé, pláž pěkná, prostě pohodová dovolená.
Od: Hana
Byla jsem v Lidu di Jesolu letos, pláž je zde opravdu dlouhá, ale docela přelidněná. Příště bych volila spíš menší středisko.
Od: Vladimír
Lido di Jesolo je sice větší středisko, ale vracíme se sem rádi. Ubytování jsme měli vždy v apartmánu.
Od: Adam
Loni jsem opět s rodinou zkusil Itálii, byli jsme v Cavallino. Je to menší středisko, to nám vyhovovalo. Nedaleko je Lido di Jesolo, je zde skvělý aquapark, doporučuji spíš na celý den.
Od: Zuzana
Byli jsme v kempu Union Lido v Cavallino, byli jsme moc spokojeni. Kemp je pěkně vybavený, je zde minigolf, tenisové kurty, spousta zeleně a kemp navazuje na pláž. Cavallino leží u benátské laguny, kousek odtud vyplouvají lodě do Benátek, takže dobrý tip na výlet.
Od: Patrik
Itálii a zvláště Lido di Jesolo můžu doporučit. Oproti Chotvatsku jsou zde krásné písečné pláže. Takže kdo nemáte rád kameny na pláži, budete spokojeni. Všude krásně vyhřátý písek. Užili jsme si s partou lidí i aktivní noční život, který Lido di Jesolo bohatě nabízí.
Od: Renata
Lido di Jesolo můžu jen doporučit. Je zde krásná dlouhá pláž. Pro děti je to úplně super, písek, pozvolný vstup do moře, mohly se vyřádit. Je zde obrovský aquapark. Nabízí spousta atrakcí, určitě ho navštivte. Vstupné je sice trochu větší, ale zážitky stojí za to.
Od: Martina
Byli jsme v Lido di Jesolo na okraji letoviska v Hotelu Siesta. Klidné místo. Byla jsem překvapena, měla jsem obavu, že bude Lido di Jesolo přiliš hlučné a že se v noci nevyspíme. Na okraji Lido di Jesola byl klid a když jsme se chtěli víc bavit, popošli jsme dál do centa. Doporučuji všem.
Od: Jarda
V Cavallino jsme byly letos poprvé. Hodně se nám tu líbilo. Po rušném Bibione to byla přijemná změna. Doporučujeme všem, co si chtějí užít klidnou dovolenou u moře !!



Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo