Předpověď počasí Lido di Jesolo Itálie

Průměrná teplota v Itálii v létě je 25°C. Teploty zde dosahují až 45 °C. Nejteplejším měsícem v Itálii je červenec a srpen. Itálie je země, kde Vás počasí nezklame. Je tu téměř pořád hezky a prší zde mnohem méně častěji než ve střední Evropě. Proti České republice je zde také mnohem tepleji večer, takže večerní procházky a nakupování si můžete uživat při příjemné teplotě. Teplota moře je v Itálii je od čerence do srpna téměř spolehlivě velmi příjemná. Koupat se dá od brzkého rána až do noci.

Srážky

Průměrný úhrn srážek je v Itálii přibližně 500-1000 milimetrů za rok. V destinacích u moře v letních měsících však téměř neprší.

Sluneční svit

Počet hodin slunečního svitu za den se v Itálii v červenci pohybuje kolem 9 – 11 hodin.

Aktuální počasí

Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo


Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo