Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel & Residence Niagara. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel & Residence Niagara rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Hotel & Residence Niagara

LIDO-DI-JESOLO
Via Andrea Bafile 10, 7° Acc. Al Mare, 30016 Lido di Jesolo, Itálie

Sdílejte ubytování              

Hotel a Residence Niagara leží u své soukromé pláže v Lido di Jesolo. Hotel and Residence Niagara má dále bazén a soukromou pláž se slunečníky a lehátky, která jsou vyhrazena výlučně pro hosty hotelu. Nabízí moderně zařízené pokoje s balkonem a výhledem na moře. Hotel je 2 minuty chůze od pěší zóny, která je jednou z nejdelších v Evropě, má restauraci a zdarma poskytuje kola k zapůjčení. Pokoje v hotelu mají veškerý moderní komfort, včetně satelitní TV s programy Sky a minibaru. Ke každému pokoji patří plně vybavená koupelna. V jídelně hotelu se ráno podává bohatá snídaně formou bufetu. V hotelové restauraci si hosté mohou vybrat z bufetu se zeleninovými saláty a z široké nabídky vín a jídel z ryb a masa. K hotelu patří také velké parkoviště a recepce v elegantní hale je otevřena 24 hodin denně. Ideálním místem k relaxaci jsou prostory pro sledování TV a četbu a bar na terase s panoramatickým výhledem. Hosté, kteří se chtějí vydat na výlet do jednoho z blízkých měst jako jsou Benátky, Padova a Vicenza, se sem dostanou zhruba za 1 hodinu autem.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo