Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel La Bussola. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel La Bussola rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Hotel La Bussola

LIDO-DI-JESOLO
Via Levantina 4, I° Accesso Al Mare, 30016 Lido di Jesolo, Itálie

Sdílejte ubytování              

La Bussola stojí u pláže v letovisku Lido di Jesolo, nedaleko pěší nákupní zóny. K dispozici je soukromý bazén a soukromá pláž. Pokoje mají balkon s výhledem na moře. Parkovat mohou hosté na místě zdarma. Bussola disponuje moderními pokoji s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vlastní koupelnou s fénem. V ceně každého pokoje je zahrnuto používání 2 lehátek a 1 slunečníku na soukromé pláži. Snídaně a obědy se podávají na terase s výhledem na moře. Restaurace se specializuje na vybraná italská vína, pokrmy z masa a ryb a pestrý salátový a zeleninový bufet. Dostupné je bezplatné parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce. Jezero Laguna del Mort je odtud vzdálené 17 km. Do Benátek lze dojet autem zhruba za 45 minut.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo