Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Condor. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Condor rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Hotel Condor

LIDO-DI-JESOLO
Via Padova 35, 30016 Lido di Jesolo, Itálie

Sdílejte ubytování              

Rodinný Hotel Condor nabízí venkovní bazén, vybavenou soukromou pláž. Je zde pro vás připraven 1 slunečník a 2 lehátka. Hotel nabízí bohatou snídani formou bufetu podávanou u bazénu. K dispozici jsou pokoje s částečným nebo úplným výhledem na moře ze soukromého balkonu nebo terasy. Pokoje jsou klimatizované a mají satelitní LED TV, nábytek ze světlého dřeva a vlastní koupelnu. V restauraci si můžete vybrat z řady předkrmů a čerstvých ryb. Snídaně zahrnuje ovocný salát, pečivo a koláče, uzeniny, sýry a míchaná vajíčka. Na místě najdete také tenisový kurt. Autobusová zastávka, odkud jezdí linky do Benátek, je 50 metrů od hotelu. Parkování u hotelu je zdarma. Do centra letoviska Lido di Jesolo je to 7 km.




Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář




Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo