Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Arena. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Arena rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 68 %

Hotel Arena

LIDO-DI-JESOLO
Via Verdi, 66 , 30017 Lido di Jesolo

Sdílejte ubytování              

Hotel Arena stojí kousek od centra letoviska Lido di Jesolo, jen pár kroků od vlastní soukromé pláže, zdarma můžete využít 1 slunečník a 2 skládací lehátka. Má velkou terasu a tradiční restauraci a nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Prakticky zařízené pokoje hotelu jsou vybavené satelitní TV a chlazení zajišťuje ventilátor. Některé mají výhled na moře a v některých je zdarma dostupné Wi-Fi. V baru na terase se podává italská zmrzlina, nápoje a občerstvení a restaurace nabízí pokrmy z masa nebo mořských plodů a přílohy formou bufetu. Snídaně se rovněž podává formou bufetu, v němž si vyberete ze sladkých i slaných potravin. Hotel stojí 650 metrů od minigolfu a zábavního parku Aqualandia. Do Benátek se můžete dostat vodním autobusem, k jehož zastávce se dostanete autem za 20 minut. Soukromé parkoviště u hotelu je neplacené. V pizzerii Teatro 200 metrů od hotelu můžete využít slevu. Pokud se ubytujete alespoň na 7 nocí, můžete zdarma využít dopravu z benátského letiště Marco Polo i zpět.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo