Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Bali. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Bali rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Hotel Bali

LIDO-DI-JESOLO
Via Dante Alighieri, I° Acc. Al Mare N. 16, 30017 Lido di Jesolo

Sdílejte ubytování              

Hotel Bali má vlastní soukromou pláž v centru Lida di Jesola. V letním období je v ceně pokoje zahrnuto také použití 1 slunečníku a 2 lehátek. Nabízí sluneční terasu s vířivkou v nejvyšším patře a malou tichou zahradu. Halu s pokoji spojuje panoramatický výtah. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na Jaderské moře. V každém pokoji je klimatizace, satelitní TV a koupelna se sprchou. Hotel Bali připravuje každé ráno bohatou snídani formou bufetu, kde nechybí čerstvé pečivo. Snídaně se podává až do 12:00. Během dne se v hotelovém plážovém baru Boutique Bali servírují nápoje, lehká jídla a občerstvení. Zdarma je dostupná služba půjčení jízdních kol. Nedaleko je soukromé bezplatné parkoviště.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo