Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Villa Gioiosa. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Villa Gioiosa rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Hotel Villa Gioiosa

LIDO-DI-JESOLO
Viale Venezia 3° Accesso al Mare 3, 30016 Lido di Jesolo

Sdílejte ubytování              

Hotel Villa Gioiosa se nachází v letovisku Lido di Jesolo, přímo u moře. Nabízí vlastní úsek pláže s lehátky a plážový bar. Pokoje hotelu Villa Giosa jsou situované na 3 podlažích, klimatizované a vybavené satelitní TV a ledničkou. Všechny pokoje jsou moderní, mají balkón s výhledem na moře a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. V každém je koupelna s toaletními potřebami a fénem. Ráno se tu podává snídaně formou bufetu se sladkými i slanými pokrmy. V nabídce restaurace jsou jídla benátské a mezinárodní kuchyně a dezerty. Můžete v ní poobědvat i povečeřet. Jídlo doplňuje pestrý salátový bufet. Na pláž je přímý vstup od hotelu. Autobusové nádraží v Lidu di Jesolo odtud leží jen 500 metrů daleko.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo