Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Ilios Residence. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Ilios Residence rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Ilios Residence

LIDO-DI-JESOLO
Via Treviso 50, 30016 Lido di Jesolo

Sdílejte ubytování              

Ilios Residence nabízí klimatizované apartmány s balkónem. Pláž je jen 100 m od ubytování. Hosté mohou na soukromé pláži bezplatně využívat 1 slunečník, 1 skládací křeslo a 1 lehátko. Ilios disponuje plně vybavenými apartmány s možností vlastního stravování. Tvoří je 1 nebo 2 ložnice, koupelna a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, jídelním stolem a kuchyňským koutem. V každém také najdete trezor a TV s plochou obrazovkou. Rezidence provozuje vlastní bar a nachází se v blízkosti restaurací a obchodů. Zdarma si zde také můžete zapůjčit jízdní kolo. Rezidence leží 3,5 km od centra Lida di Jesola a 5 minut jízdy od golfového klubu Jesolo. Letiště Marca Pola je odtud vzdáleno asi 35 km.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo