Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Palm Beach. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Palm Beach rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Hotel Palm Beach

LIDO-DI-JESOLO
Via Oriente 50, 30016 Lido di Jesolo

Sdílejte ubytování              

Hotel Palm Beach má přímý přístup na vlastní soukromou pláž. Lehátka se slunečníky jsou na pláži zdarma. Nachází se v letovisku Lido di Jesolo. Hotel má Wi-Fi zdarma dostupné ve všech prostorách, velkou slunečnou terasu a zahradu se stoly a židlemi. Nechybí ani bazén s vířivkou. Hotelové pokoje jsou světlé a na podlaze mají mramor nebo parkety. Ve všech je k dispozici klimatizace a satelitní LCD TV. Některé pokoje mají balkon nebo výhled na Jaderské moře. Každé ráno se podává teplá a studená snídaně formou bufetu, která zahrnuje sladká i slaná jídla. Hotelová restaurace se specializuje na italskou kuchyni a bar je otevřený po celý den. Těšit se sem můžete také na gurmánskou restauraci. Palm Beach nabízí bezplatné parkoviště, bezplatnou službu půjčení jízdních kol. Na pěší zónu to odtud budete mít jen 600 metrů a z autobusové zastávky proti hotelu můžete dojet do centra města Lido di Jesolo i do Benátek.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo