Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Le Soleil. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Le Soleil rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Hotel Le Soleil

LIDO-DI-JESOLO
Via Treviso, 3, 30016 Lido di Jesolo

Sdílejte ubytování              

Čtyřhvězdičkový hotel Le Soleil stojí přímo u Jaderského moře. Má venkovní bazén, soukromou pláž a restauraci s terasou, odkud je vidět na moře. Hotel se nachází na náměstí Piazza Aurora v Porto di Piave Vecchia, vedle pěší zóny plné obchodů, restaurací a kaváren. Pokoje jsou vymalované v pastelovýchh barvách a zařízené elegantním nábytkem. Všechny pokoje mají klimatizaci a najdete v nich satelitní TV i chladničku. Jejich součástí je také balkon, v některých případech s částečným nebo přímým výhledem na moře. Hotel má restauraci specializující se na pokrmy italské a mezinárodní kuchyně. Snídaně probíhá formou bufetu se slanými a sladkými jídly servírovanými venku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřená recepci a bezplatná půjčovna kol. Benátské letiště Marco Polo je 35 km daleko a do Benátek je to po silnici a trajektem méně než 1 hodinu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo