Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Morena. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Morena rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 89 %

Hotel Morena

LIDO-DI-JESOLO
Via Andrea Bafile 221, 30016 Lido di Jesolo, Itálie

Sdílejte ubytování              

Hotel Morena nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Nachází se jen pár kroků od soukromé pláže v Lido di Jesolo. Každý pokoj zahrnuje 2 lehátka a 1 slunečník. Zrekonstruované pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, trezorem a mají dlážděné podlahy. V koupelně jsou zdarma k dispozici fén a toaletní potřeby. Všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi. Snídaně se podává na terase, zahrnuje sladká i slaná jídla, jako je jogurt, ovoce, uzeniny, sýry a džusy. Restaurace nabízí místní i mezinárodní kuchyň. Bar je také k dispozici. Na pláži najdete bar s nabídkou nápojů a občerstvení. Animační program je k dispozici od pondělí do pátku. Tropicarium Park a Sea Life najdete několik kroků od hotelu. Parkování v blízkosti je zdarma. Nejbližší autobusová zastávka s napojením na letiště v Benátkách a Trevisu se nachází 100 metrů od hotelu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo