Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Camping Village Cavallino. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Camping Village Cavallino rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Camping Village Cavallino

CAVALLINO
Via Delle Batterie 164, 30013 Cavallino

Sdílejte ubytování              

Kemp se nachází na poloostrově Cavallino a má vlastní pláž a venkovní vířivku. Kemp je obklopen borovicemi a olivovníky. Je zde hřiště na minigolf a pohodlné mobilní domky. Všechny mobilní domy jsou moderní, dobře vybavené a jejich součástí je také terasa a lednička. V každém je vlastní koupelna a některé mají kuchyňku a jídelní kout. Na místě nechybí dětské hřiště ani herna. Můžete si zde také půjčit jízdní kola a využít služeb malého obchodu a supermarketu. Cavallino Camping Village má pro hosty připraveno bezplatné parkoviště a prostor, kde si můžete umýt psa. Camping Village Cavallino zajišťuje pestrý zábavní program určený pro hosty všech věkových kategorií. Celý kemp funguje na ekologických zásadách a z větší části jej pohání solární energie. Rozkládá se na poloostrově, který odděluje Benátskou lagunu od Jaderského moře, a leží 6 km od přístavu Punta Sabbioni, který zajišťuje lodní spojení na ostrov Lido di Venezia. Lido di Jesolo je 25min autem.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo