Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Righetto. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Righetto rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Hotel Righetto

CAVALLINO
Corso Italia 16, 30013 Cavallino

Sdílejte ubytování              

Hotel Righetto stojí přímo na vlastní soukromé pláži v letovisku Cavallino, 23 km od Benátek. Má slunnou terasu, zahradu a restauraci. Prakticky zařízené pokoje hotelu Righetto mají dlážděnou podlahu, vlastní koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech společných prostorách. Ubytování je s klimatizací. Příjemné odreagovaní nabízí hostům knihovna na recepci nebo TV místnost v přízemí. Na zahradě i slunné terase jsou rozmístěné stoly, židle a slunečníky a v hotelu si lze také půjčit kola. Sezónní snack bar je otevřen do pozdních večerních hodin. V létě se na terase s výhledem na moře podává bohatá snídaně formou bufetu ze slaných i sladkých jídel. Místní i mezinárodní kuchyni si hosté mohou vychutnat v restauraci, kde se snídaně podává v zimním období. Hotel nabízí bezplatné parkování. Ubytování leží 12 km od letoviska Jesolo a za 25 minut odtud autem dojdete k nádraží San Dona di Piave.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo