Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Villa Ginevra. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Lido di Jesolo může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Villa Ginevra rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Lido di Jesola dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Hotel Villa Ginevra

CAVALLINO
Via Del Ghetto, 19, 30013 Cavallino

Sdílejte ubytování              

Hotel Villa Ginevera je 3hvězdičkový hotel. Pláž se nachází 800 metrů od Jaderského moře v oblasti Cavallino-Treporti, jedné z nejoblíbenějších italských oblastí s plážemi, a s dobrou dostupností do Benátek. Z hotelu máte přímý přístup k dlouhým písečným plážím Cavallino-Treporti, kde najdete mnoho rekračních a zábavních zařízení. Nedaleko je vám k dispozici také centrum potápění, škola jezdectví, golfové hřiště, tenisové kurty, fotbalová hřiště, minigolf, kurzy plachtění a scénické cyklotrasy. Samotný hotel Villa Ginevra nabízí celou řadu služeb, včetně dětského hřiště. V hotelové restauraci/pizzerii si můžete vychutnat pokrmy na terase. Pochutnejte si na chutné kuchyni, včetně rybích a masových pokrmů, které jsou připravené podle místních tradic. Hotelové jednoduše zařízené pokoje nedávno prošly rekostrukcí a poskytují veškerý moderní komfort, jako je vlastní koupelna, klimatizace (za příplatek) a televize se satelitním příjmem. Do Benátek se z hotelu Villa Ginevra můžete dostat pouze za 40 minut lodí po scénických kanálech a lagunách.
Aktuální předpověď počasí Itálie Lido di Jesolo

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo