Hotel Astromare

Hotel Astromare se nachází na pobřeží v letovisku Lido di Jesolo, 70 metrů od své soukromé pláže, má 3 bazény a střešní vířivku. Parkoviště je zdarma. Balkon, klimatizace a satelitní TV jsou standardem všech nabízených pokojů. Dále pokoje mají koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Wi-Fi je dostupné v celém hotelu. Snídaně se podává formou bufetu a v hotelové restauraci mohou hosté ochutnat italskou kuchyni a speciality z oblasti Benátsko. Nápoje jsou k dispozici v baru. Hotel Astromare stojí u pěší zóny a v blízkosti mnoha kaváren, restaurací, obchodů. Cesta na dálnici A4 trvá 20 minut jízdy a do Benátek 90 minut.

Lido-di-Jesolo
Piazza Manzoni 8, 30016 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      4 2 6 0 5 0Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo