Hotel Las Vegas

Hotel Las Vegas stojí přímo na pobřeží v Lido di Jesolu. Je zde bezplatná soukromá pláž se snack barem. Hotel nabízí také panoramatickou terasu s krásným výhledem, 2 bazény a gurmánskou restauraci. Pokoje jsou klimatizované a jednoduše zařízené nábytkem ze světlého dřeva. Z některých se otevírá částečný nebo přímý výhled na Jaderské moře. Hotel má zvlášť bazén pro děti a na pláž je to jen pár kroků. Lehátka a slunečníky jsou od třetí řady k dispozici zdarma. K zázemí hotelu patří dětské hřiště, čítárna a bar. Jízdní kola jsou zdarma k půjčení na recepci. V internetovém koutku můžete bezplatně využívat Wi-Fi. Snídaně se podává do 10:30. K obědu a večeři můžete ochutnat tradiční místní speciality a další lahodná italská jídla, doplněná širokou škálou vynikajících vín. Večer se mohou hosté pobavit v některém z okolních barů, klubů nebo restaurací. Cesta do Benátek trvá trajektem 40 minut.

Lido-di-Jesolo
Via P. Mascagni 2, 30017 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 7 3 8 6 3Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo