Hotel Regina

Hotel Regina se nachází v centru letoviska Lido Di Jesolo. Pláž je 100 m odtud. Nabízí terasu s koktejlovým barem a na jeho soukromé pláži si můžete zdarma půjčit lehátka a slunečníky. Zdarma si lze půjčit také kola a nechybí ani Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny LCD TV a psacím stolem. Některé mají balkon s výhledem na ulici nebo na soukromý dvůr. K hotelu patří také bezplatné stinné parkoviště a jídelna, kde se podává snídaně. Domácí mazlíčci se mohou pohyboval v celém objektu včetně baru, kde jsou k dispozici misky na vodu a pamlsky pro zvířátka. Hotel stojí v ulici, která je v nočních hodinách pěší zónou. Náměstí Piazza Trieste se nachází jen pár metrů odtud. Sjednat lze dopravu na benátské letiště Marco Polo i letiště Treviso.

Lido-di-Jesolo
Via Bafile 115, 30016 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      3 6 7 3 4 8Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo