Mon Repos

Mon Repos se nachází v letovisku Lido di Jesolo, má výhled na soukromou pláž. Nabízí bazén, restauraci a pokoje s balkonem zařízené v námořnikém stylu. Stojí v pěší vzdálenosti od hlavní nákupní čtvrti a má i bar. Pokoje v hotelu mají koupelnu se sprchou, klimatizaci, TV a vlastní balkon s částečným výhledem na moře. Můžete se opalovat na pláži nebo si zaplavat v hotelovém venkovním bazénu, který je doplněný terasou a snack barem. Ve společných prostorách hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Můžete si také udělat celodenní výlet autobusem nebo lodí do 50 km vzdálených Benátek. Mezi okolní zajímavosti patří město Terst, Dolomity a zábavní park Aqualandia, který je vzdálený 20 minut autobusem.

Lido-di-Jesolo
Via Altinate 4° accesso al mare, 4, 30017 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 8 7 4 8 2Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo