Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Regent´s Hotel

Regent´s hotel leží v klidné lokalitě přímo na pláži v letovisku Lido di Jesolo. V tomto rodinném hotelu je k dispozici Wi-Fi zdarma, velký bazén a dětský koutek. U bazénu je také vířivka. Regent´s má pokoje se satelitní TV, klimatizací a balkonem nebo terasou s výhledem na moře. Zdarma je k dispozici Wi-Fi ve společných prostorách a zabezpečené parkoviště. Večer si můžete zajít na večeři do panoramatické restaurace s výhledem na bazén a Jaderské moře. Zdejší chutné menu doplňuje bufet se saláty a sezónní zeleninou. V létě je v ceně ubytování zahrnuta také plážová výbava (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj).

Lido-di-Jesolo
Via L. Da Vinci 24, 30016 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 4 4 6 0 0Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo