Hotel Iris

Hotel Iris se nachází v Lido Di Jesolo. Soukromá pláž je vzdálená pouze 70m a nabízí 2 lehátka a 1 slunečník. Hotel najdete pouhých 100 metrů od náměstí Piazza Mazzini a jeho součástí je zbrusu nové fitness centrum Technogym. Všechny klimatizované pokoje mají vlastní balkon, satelitní TV, Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnu. Hotel Iris má výhled na pěší zónu v Lido Di Jesolo, nejdelší pěší promenádu v Evropě. Velká americká snídaně formou bufetu se podává až do 11:00. V baru s terasou si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj nebo aperitiv. Tento 3hvězdičkový hotel také nabízí zdarma soukromé parkoviště, TV místnost a nepřetržitou recepci.

Lido-di-Jesolo
Via G.Zanella 6, 30016 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      6 4 4 8 8 5Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo