Hotel Sirenetta

Hotel Sirenetta se nachází na soukromé pláži v Lido di Jesolo. K dispozici jsou barevně vyzdobené pokoje s výhledem na moře, venkovní bazén a restaurace. Pro hosty jsou zde připraveny klimatizované pokoje s balkonem, satelitní TV a minibarem. Ve vlastní koupelně najdete bezplatné toaletní potřeby a fén. Každé ráno je hostům k dispozici kontinentální snídaně formou bufetu, která se v letních měsících servíruje na stinné terase u bazénu. Restaurace připravuje k večeři tradiční italská jídla a k obědu lehké občerstvení. V objektu je zdarma dostupné Wi-Fi a můžete si zde bezplatně vypůjčit jízdní kolo. Vodní park Aqualandia je 1 km daleko, zatímco Laguna del Mort Reserve je od hotelu vzdálena 30 minut jízdy. Benátky jsou k dosažení za 1hod autem.

Lido-di-Jesolo
Via Zara 31, 30016 Lido di Jesolo, Itálie


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      0 1 6 1 8 2Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo