Hotel Halifax

Hotel Halifax se nachází přímo na nábřeží v Lido di Jesolo, naproti jeho bezplatné soukromé pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. Některé pokoje mají výhled na moře. Hotel je vybaven tradiční restaurací, snídaně jsou formou bufetu. Je zde společná terasa. Snídaně formou bufetu je k dispozici denně, a zahrnuje sladké i slané výrobky, spolu s teplými nápoji. V restauraci se podávají tradiční pokrmy regionální a středomořské kuchyně. Centrum Lido di Jesolo se nachází jen 4 km od hotelu, zatímco Benátky letiště je 40 minut jízdy od hotelu.

Lido-di-Jesolo
Via L. da Vinci , 30016 Lido di Jesolo


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      1 8 3 3 4 1Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo