Camping Waikiki

Camping Waikiki se nachází v Lido di Jesolu. Nabízí venkovní bazén, restauraci a la carte a klimatizované mobilní domy s možností vlastního stravování. Camping je jen 2 minuty chůze od písečné pláže. Každý mobilní dům má TV s plochou obrazovkou, kuchyňský kout, jídelní stůl a obývací prostor s pohovkou. Některé mobilní domy mají i zařízenou terasu. Camping nabízí také animační tým, prodej vstupenek a přepážku s turistickými informacemi. Na místě nebo v okolí se můžete věnovat četným aktivitám, včetně stolního tenisu. U ubytování lze parkovat zdarma. Do zábavního parku Aqualandia dojedete autem za 20 minut.

Lido-di-Jesolo
Viale Oriente 144a, 30016 Lido di Jesolo


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 3 8 8 3 2Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo