Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Camping Village Cavallino

Kemp se nachází na poloostrově Cavallino a má vlastní pláž a venkovní vířivku. Kemp je obklopen borovicemi a olivovníky. Je zde hřiště na minigolf a pohodlné mobilní domky. Všechny mobilní domy jsou moderní, dobře vybavené a jejich součástí je také terasa a lednička. V každém je vlastní koupelna a některé mají kuchyňku a jídelní kout. Na místě nechybí dětské hřiště ani herna. Můžete si zde také půjčit jízdní kola a využít služeb malého obchodu a supermarketu. Cavallino Camping Village má pro hosty připraveno bezplatné parkoviště a prostor, kde si můžete umýt psa. Camping Village Cavallino zajišťuje pestrý zábavní program určený pro hosty všech věkových kategorií. Celý kemp funguje na ekologických zásadách a z větší části jej pohání solární energie. Rozkládá se na poloostrově, který odděluje Benátskou lagunu od Jaderského moře, a leží 6 km od přístavu Punta Sabbioni, který zajišťuje lodní spojení na ostrov Lido di Venezia. Lido di Jesolo je 25min autem.

Cavallino
Via Delle Batterie 164, 30013 Cavallino


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      1 5 6 8 8 3Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo