Hotel Ristorante Fortuna

Dvouhvězdičkový Hotel Ristorante Fortuna se nachází na poloostrově Cavallino. Soukromá pláž je 100m od Jaderského moře. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ve vstupní hale je zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel Fortuna poskytuje jednoduše zařízené pokoje se světlou dlážděnou podlahou a ventilátorem. Některé pokoje mají balkon. Restaurace je otevřená na obědy a večeře a specializuje se na místní pokrmy. K dispozici je bohatá snídaně formou bufetu. Trajekty do Benátek odjíždí z místa Punta Sabbioni vzdáleného 9,4 km. Parkování u hotelu je zdarma.

Cavallino
Via Fausta 313, 30010 Cavallino


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      7 2 7 0 4 0Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo