Hotel Cavallino Bianco

Rodinný hotel Cavallino Bianco je situován jen pár kilometrů od uměleckých pokladů v Benátkách a 15 minut jízdy od atrakcí v letovisku Jesolo. Na velkou soukromou pláž je to jen 50 m. Jsou zde pro vás k dispozici slunečníky a nastavitelná lehátka. Hotel je vzdálený pouhých 35 minut plavby lodí od Benátek a známých ostrovů Murano, Burano a Torcello. Do městečka Jesolo, vyhlášeného nočním životem a nákupy, dojedete autem za pár minut. Z hotelu Cavallino můžete vyrazit také na operu do Arény ve Veroně nebo na prohlídku muzeí a kostelů ve Vicenze a Padově. Pokud nemáte chuť někam jezdit, můžete jen tak odpočívat v útulném salonku s TV nebo si dát zmrzlinu nebo svůj oblíbený nápoj na velké terase. K dispozici je také snack bar, který nabízí sendviče a těstoviny.

Cavallino
Via Fausta 304, 30013 Cavallino


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 7 3 7 6 5Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo