Hotel Junior Ca´ Di Valle

Hotel Junior nabízí letní venkovní bazén, bezplatnou půjčovnu jízdních kol a parkování zdarma. Nachází se jen 2 minuty chůze od jeho bezplatné soukromé pláže. Na pláži, budete mít 2 lehátka a slunečník na pokoj. Všechny klimatizované pokoje mají balkon. K aktivitám patří kanoistika, tělocvik a tance pro děti. K dispozici je škola windsurfingu, jen 2 km podél pobřeží. Pokoje a studia v hotelu jsou moderně zařízené a mají parketové podlahy. Pokoje jsou vybaveny TV, lednicí a plně vybavenou koupelnu. Některé pokoje mají výhled na moře, jiné mají výhled do zahrady nebo na ulici. Studia mají přímý přístup na pláž. Snídaně je formou bufetu, s vejci, šunkou a sýry. Snídani si můžete vychutnat na terase. Restaurace je otevřena na obědy a večeře a podává širokou škálu benátkých pokrmů plus denně salátový bar. Ubytování je 12 km od Lido di Jesolo. Do historických Benátek se lze dostat trajektem z nedalekého Punta Sabbioni. Punta Sabbioni je 10 km daleko.

Cavallino
Corso Italia 10, 30013 Cavallino


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      4 5 7 8 4 1Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo