Europa Camping Village

Europa Camping Village se nachází na nábřeží v Cavallino. Tento kemp nabízí moderní mobilní domy se zahradou a výhledem na verandu. Venkovní bazén je k dispozici v létě. Mobilní domy jsou klimatizované a jsou vybaveny obývacím a jídelním prostorem s TV s plochou obrazovkou a kuchyňský koutem s myčkou nádobí. V koupelně je k dispozici fén. K dispozici je restaurace a volný vstup do posilovny. V kempu je také herna, dětské hřiště a obchody. Řada aktivit si můžete vychutnat přímo na místě, včetně cyklistiky a stolního tenisu. Hotel nabízí bezplatné parkování. Lido di Jesolo je vzdáleno 15 minut jízdy od kempu. Autobus městské hromadné dopravy do Lido di Jesola a Benátek staví 20 metrů od hotelu.

Cavallino
Via Fausta 332, 30013 Cavallino


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      8 2 5 7 5 5Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Lido di Jesolo mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Lido di Jesolo ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Lido di Jesolo nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Lido di Jesolo. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Lido di Jesolo v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Lido di Jesolo